Proč využít služeb realitního makléře?

Libor Grabec | 23. 05. 2021

Možná právě přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti a jen při pomyšlení na oslovení realitního makléře vám přejede mráz po zádech.  Je pravda, že nás a naši práci spousta lidí vnímá negativně a ve smyslu, že chceme prodávající okrást a podobné nesmysly. Proto jsem se rozhodl, že nabídnu všem klientům jiný přístup a vytvořím každému z nich takové podmínky, aby svého rozhodnutí opravdu nelitoval.

Pokud jste svou nemovitost vybudovali sami, může pro vás být představa spolupráce s makléřem nepředstavitelná. „Vybudoval/a jsem si tenhle dům sám/sama, tak proč bych na jeho prodej potřebovala někoho cizího?“.  Ano, s tímto názorem můžu souhlasit, ale stejně jako svěřujete své zdraví lékařům, kteří se orientují ve všech potenciálních neduzích, tak byste měli prodej konzultovat s odborníkem a tím by měl určitě realitní makléř být.

S prodejem vaší nemovitosti vás mohou pojit i emoce a dávka nostalgie, když si představíte, kolik práce jste její výstavbou strávili. Pokud nejste znalí na trhu nemovitostí, můžete cenu zbytečně nadsadit a čekat na zázrak, který zřídka kdy vyjde.I toto je důvod, proč se spojit s prověřeným makléřem, který dělá svou práci s láskou a ohledem na klienta. Emoční spjatost s nemovitostí vám brání vytvořit střízlivý a kritický odstup a občas máte jako prodávající tendence sdělovat informace, které nejsou relevantní, anebo jich naopak poskytujete až příliš.

Makléř vám vytvoří úderný, stručný a výstižný popis přesně na míru vaší nemovitosti. Jsem přesvědčený o tom, že společnými silami najdeme ideálního kupce a dohodneme pro vás adekvátní částku.

Dělám vše pro to, aby ve finále byla spokojenost na obou stranách a prodej pro vás byla opravdu bez starostí.

Využijte kontaktní formulář a napište mi.

Vyplňte požadované informace o sobě a případně zprávu, kterou mi chcete poslat. Budu Vás obratem kontaktovat.

Máte zájem o on-line odhad vaší nemovitosti? Napište mi.

Vyplňte níže uvedený formulář a případně přidejte jakoukoliv poznámku. Po obdržení zprávy a vypracování odhadu vás budu kontaktovat.