Homestaging aneb z obyčejného bytu umíme vykouzlit něco extra

Libor Grabec | 29. 07. 2021

Představte si následující situaci. Prohlížíte inzeráty s byty, co vás na první pohled zaujme? Věřím tomu, že odpovíte, prezentace. Ano, správný inzerát musí nejen obsahovat všechny důležité informace o nemovitosti, ale musí také potenciálního kupce zaujmout. I s tímto vám mohu pomoci.

Díky šikovnému a často drobnému zásahu, profesionálním fotografiím, videoprohlídce a osobnímu přístupu, dokážeme vaši nemovitost prezentovat tak, že ji prodáte mrknutím oka a kolikrát i za lepší cenu, než si představujete. A to se vyplatí, ne? 

K vylepšení vzhledu vaší nemovitosti rozhodně není potřeba rozsáhlé rekonstrukce ani útok na obchody s nábytkem a dekoracemi. V ideálním případě si vystačíme s tím, co už v bytě je.

Samozřejmá je konzultace a prohlídka bytu. Společně jej kompletně prohlédneme a vymyslíme co, jak a kde upravit, případně vylepšit. Změny budou takové, aby byl viditelný co největší efekt a byt co nejefektivněji zapůsobil na potenciální zájemce.

Byt by měl v první řadě působit čistě, světle a prostorně, podobně, jako tomu bývá u hotelových pokojů. Zmizet by měly přebytečné věci a vše by mělo ladit. Úklid je určitě důležitý, ale rozhodně k dokonalé prezentaci bytu nestačí.

Každý byt je ale jiný a fungují v něm jiné věci, proto ke všem přistupujeme individuálně a ladíme vše tak, aby se s finálním výsledkem ztotožňoval i prodávající klient.

Nezáleží na tom, jak to na trhu s nemovitostmi zrovna vypadá. Pokud využijete naše služby a homestaging, váš byt bude jednoznačně patřit k těm nejatraktivnějším a určitě najde svého kupce dříve než ostatní.

Využijte kontaktní formulář a napište mi.

Vyplňte požadované informace o sobě a případně zprávu, kterou mi chcete poslat. Budu Vás obratem kontaktovat.

Máte zájem o on-line odhad vaší nemovitosti? Napište mi.

Vyplňte níže uvedený formulář a případně přidejte jakoukoliv poznámku. Po obdržení zprávy a vypracování odhadu vás budu kontaktovat.