O mně

Jmenuji se Libor Grabec a v realitách jsem od roku 2013

Něco málo o mně

V realitách jsem od roku 2013. Kdy i mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s ochotou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jsem rád, že můžu díky své práci realitního makléře komunikovat s lidmi a díky svým zkušenostem a osobnímu přístupu všem pomoci tak, aby byli ve finále spokojeni.

Sám jsem přesvědčený o tom, že každá nemovitost má svého kupce a každý klient dokáže s mou pomocí svou nemovitost prodat.

Všechny služby, které vám v rámci naší spolupráce nabídnu jsou odváděny na 100 %, protože se obklopuji jen lidmi, kteří svou práci dělají stejně jako já naplno. Má prezentace se neobejde bez video prohlídky, profesionálního fotografa, vizualizace, home stagingu a využití aktivního marketingu na sociálních sítích.

To vše s naprosto jasným cílem, získat pro vás co nejvyšší cenu. Myslím si, že za vše mluví i mé dosavadní prodeje a reference od spokojených klientů, což je pro mě to nejdůležitější.

Rozhodně nepodceňujte tento důležitý životní krok, protože každá nemovitost má svůj příběh a svou cenu. Pokud jste dočetli až sem, tak vám moc děkuji a pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Přece jen existují věci, které se lépe řeší při osobní schůzce u dobré kávy.

2013

Jak to vše začalo

Vlastní špatná zkušenost s realitní kanceláří a zájem o nemovitosti. Tyto dvě věci mě přivedly k myšlence začíti pracovat ve světě realit.

2016

Rozvoj

Dva roky získávání zkušeností a vzdělávání, které se neobešly bez chyb či zklamání. Tehdy jsem začal využívat veškeré moderní technologie, které můžou zefektivnit prodej nemovitostí.

2019

Budování mého jména

Díky odhodlání, přístupu a vysokým standardem práce se mi povedlo vybudovat si na trhu jméno a stal jsem se vyhledávaným realitním makléřem.

2021

Aukce nemovitostí a nové příležitosti

Letošní rok jsem zatím využil ke zdokonalení virtuálních prohlídek, reklamy a marketingu nemovitostí a zavedli jsme velmi úspěšnou aukci nemovitostí. I když tento rok provází nástrahy, stále se naskytla spousta příležitostí, které jsem dokázal využít ku prospěchu svých klientů.

Kontaktujte mě, jsem tu pro Vás

Pokud máte nějaký specifický dotaz nebo nemáte zrovna čas na osobní schůzku, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete po kliknu.

Využijte kontaktní formulář a napište mi.

Vyplňte požadované informace o sobě a případně zprávu, kterou mi chcete poslat. Budu Vás obratem kontaktovat.

Máte zájem o on-line odhad vaší nemovitosti? Napište mi.

Vyplňte níže uvedený formulář a případně přidejte jakoukoliv poznámku. Po obdržení zprávy a vypracování odhadu vás budu kontaktovat.