#reference


Ondřej Tupý

S manželkou jsme potřebovali rychle pronajmout byt. Díky Liboru Grabcovi jsme měli během pár dní vystaráno, nabídka se nestačila ani pořádně ohřát. Servis na jedničku.

Alena Novosádová

Pana Grabce můžu vřele doporučit, dokáže řešit i opravdu složité případy. Jeho profesionální a přitom lidský přístup dokáže velmi mile překvapit. V budoucnu, pokud budu potřebovat, vím na koho se obrátit.

Chromečkovi

Služeb a rad p. Libora Grabce jsme využili opakovaně a k naší plné spokojenosti. Ocenili jsme vstřícné, pohodové a zároveň korektní jednání, pružnost a rychlost. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Služby p. Grabce můžeme jenom doporučit.

Svačinová

Hledala jsem vhodný byt na investici. Po doporučení, jsem se obrátila na pana Grabce, zda by mi byl ochoten pomoci. Byla jsem velmi překvapena s rychlostí realizace a férovým jednáním. Byt jsem koupila a pan Grabec mi ochotně našel i nájemníka. Všem můžu vřele doporučit.

Alena Machálková

Velmi příjemné vystupování a velmi dobrý ve své práci. Až překvapující profesionalita, rychlost a v neposlední řadě, co je dnes již vzácností srdce na správném místě.

Šturmovi

Chtěli bychom poděkovat panu Grabcovi za možnost kozultací při koupi nemovitosti. Ačkoliv nemovitost nebyla kupována přes něj, byl ochotný a vstřícný, jak při právních konzultacích, tak při radách jak postupovat při koupi nemovitosti. Pana Grabce doporučujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších let.

Burešovi

Chceme moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Taková ochota se u člověka dneš už moc nevidí. Svou práci dělá na výbornou. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Hradilová

Tímto bychom chtěli poděkovat panu Liboru Grabcovi za jeho úžasně lidský přístup při hledání a koupi bytu ve Zlíně. Velmi jsme ocenili jeho pružnost, rychlost a velmi vstřícné chování, jak během koupi, tak i poté. Díky těmto jeho vlastnostem se podařilo naplnit naše veškeré požadavky. Je to makléř s rozhledem a předčil naše veškeré očekávání. Vážíme si jeho přístupu a směle můžeme doporučit těm, kteří hledají profesionalitu a spolehlivost.

Zbranková

Po zkušenostech s nákupem bytu ve Zlíně, zde můžeme s klidným svědomím uvést, že jste férový a profesionální makléř, který aktivně reagoval na všechny vzniklé dotazy a problémy během prodeje (a hlavně i po prodeji). Pokud někdo hledá lidský přístup při koupi/prodeji nemovitosti, myslím, že pan Grabec je dobrá volba.