Proč je homestaging důležitý?

Proč je homestaging důležitý?

  • 0 komentářů
  • 21.04.2020

Pokud chcete, aby mezi ostatními nabídkami zaujala kupující právě vaše nemovitost, prodala se za co nejvyšší cenu, a to vše ideálně rychle, tak je pro vás homestaging tím pravým pomocníkem.

Většina majitelů má ke svým nemovitostem citový vztah a nevidí daný prostor objektivně. Nedokáží tak naplno využít jejich potenciál. Díky nezaujatému oku realitního makléře, proškoleného v oblasti homestagingu, se z vašeho domova stane místo, ve kterém si svoje bydlení dokáže představit právě potenciální kupec. A o to při prodeji jde.
Tato služba, která vznikla už v 80. letech v USA a rychle se rozšířila do západní Evropy, má za cíl pozvednout prezentaci nemovitosti a zvýšit její prodejní hodnotu a výsledky. Během homestagingu připravíme interiér tak, abychom podpořili potenciál vašeho bytu či domu. Ponecháme vhodný nábytek a dekorace, které doplníme o další prvky a vše sladíme tak, aby to bylo v souladu se samotným účelem místnosti. Důležitá je i práce s barvami, prostorem a světlem. Nedílnou součástí je pak pořízení kvalitních fotografií, protože profesionální fotograf dokáže vše zachytit mnohem lépe, než i sebelepší amatér.
Nejde ale vždy pouze o práci v interiéru. Je potřeba myslet i na příchod k vašemu domu, o to, jaké je roční období a na mnoho dalších detailů. Podstatné je, že díky odvedené práci jsme schopni zapůsobit na zájemce už ve fázi, kdy si nemovitost prohlíží na internetu. Ve chvíli, kdy dojde na osobní prohlídku, je první dojem neméně důležitý. Proto je potřeba zájemcům během krátké návštěvy ukázat, jak by zde mohli žít právě oni. První dojem a s ním spojené emoce jsou důležité a my je nepodceňujeme, protože chceme, aby se vaše nemovitost prodala opravdu výhodně.
Neváhejte se na nás obrátit. Kvalitní homestaging je nedílnou součástí naší práce.

0 komentářů

Přidejte komentář